ANA SAYFA
.

WC - DUŞ KONTEYNER

WC - DUŞ KONTEYNER

WC - DUŞ KONTEYNER Modellerimize Bakın 

WC - DUŞ KONTEYNER

Kişisel ihtiyaçları karşılamak için özel amacına uygun yapılan içerisinde duş almamızı sağlayacak kadar gider sistemlerin yapıldığı konteyner çeşitlerine Wc- Dus Konteyner ismi verilmektedir. Bu tip konteyner sisteminde sanki evinizde olduğu kadar rahat hissedeceksiniz lavabo yapılmasına uygun olarak kişilerin kişisel ihtiyacını karşılamak amacıyla su giderleri tahliye boruları hortum işlemleri sorunsuzca yapılır. Deniz yolunda olan gider tahliye hortum bağlantılarında aktif bölmeleri olan ve su üstünde giden bir gemide bile kabinler sayesinde yani bu tip konteyner sayesinde kapalı oda tip paket sistemlerinde lavabo ihtiyacınız karşılayacak ve hatta el yıkama diş fırçalama gibi sağlık bilgisi gerektiren konteyner sistemlerinde tüm işlemleri sorunsuzca yapacaksınız.

Kapı kilit mekanizması olduğundan sorunsuz hortum giderleri olacak denizde kara da ya da çimenler üzerinde tüm ihtiyaçlar karşılanmış olacaktır. Bu tip konteyner sisteminde evde ki rahatlığı hissetmek kaçınılmaz durumdur. Sanki banyonuzda olacak gibi fıskiye sisteminin olması hatta duş kabin sisteminin olması çelik jantlar kullanılması kaçınılmaz durumdur. Konteyner içerisinde farklı bölmelerle oluşan Wc-Dus Konteyner izole edilen kaliteli malzemeden oluştuğundan dolayı farklı bölgelerde bile hâkimiyet kurabilir. Örneğin askeri sınır bölgelerinde askerler için eğitim alanlarında görev yapan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Her kitleye hitap etmesi yapı sektöründe yaşam faaliyeti sürdürmek açısından oldukça önemlidir. Hem tuvalet hem de banyo görevini gerçekleştiren kabin sisteminde mekanik aksamları huzur dolu yapmak enerji açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Her bölgeye uygun çeşitlilik gösteren hazır yapı malzemelerinin kurulumları sonucu oluşturulan Wc-Dus Konteyner ülkemizde ekonomik açıdan uygun maliyetleri göstermektedir. Bu ürünlerde dahi sürekli ARGE çalışması yapıldığından dolayı yeni teknik ve kuvvetli dayanıklı malzemeler kullanılması kaçınılmaz durumdur. Modülleri bağlantıları zor olmayan maliyetleri ortalama göre düşük olan kısa sürede teminatları yapılacak olan üstün kalitede ısı yalıtımları olan her iklim sistemine uygun estetik kullanımlı cephe kaplaması oldukça kaliteli depremlerde bile sarsılmaya karşı etkin olan konteyner tipleri oldukça kullanışlıdır. Yemek molalarında ihtiyaç karşılama adına faaliyet sürdürmek yaşam açısından ihtiyaç gidermek duş almak temiz olmak için özel sınır bölgelerinde ihtiyaç karşılamak adına ideal çözümleri yansıtır. 

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn