ANA SAYFA
.

TIBBİ ATIK KONTEYNER

Tıbbi Atık Konteyner

Tıbbi Atık Konteyner Modellerimize Bakın 

Tıbbi Atık Konteyner

Hastane laboratuvar malzemesi olarak enfeksiyon giderlerini yerlere atmamak adına Tıbbi atık konteyner tıbbi atık litre bazında olan bir kaç nesne malzemelerinin birleşimleriyle meydana gelir. Ölçülere göre aslında tüm açıdan en boy yükseklik ya da içerisine konularak olan lüktür gibi bulaşma malzemesi çeşitlerine göre değişir. Bu malzemeler kullanımı oldukça kolay olan güçlü tekerlekleri bulunan yangı oluşturmayacak derecede olması gereken pedalları bulunan içlerine detaylı ürünleri koyabileceğimiz kullanışlı ürünlerdir. Tıp açısından sızdırmaz özellikleri olan güneşe karşı dayanıklı fren mekanizması olan güçlü teker sistemi bulunan enjektör iğnesi olan yüksek yoğun kaliteli malzemeden üretilen ürünlerdir.

Tıbbi atık malzemeleri konteyner sisteminde saklamak amacıyla atık kapak pedal kısımları sızdırmaz testlerden gelen kamyon yüklemelerine oldukça uyumlu olan alternatif renk kullanımları olan malzemeleridir. Kolay açılan kapaklara sahip olan Tıbbi atık konteyner yükleme ve sorunsuz sevk işlemlerinin olması gereken ayrıca ayırmaç yapıştırılması sıcak baskı kaldıracak kadar kullanışlı olan belediye binaların gibi yerlere hizmet verecek bu ürünler hastane otopark medikal işlemlerinde önemli yere sahiptir. Ayrıca ilgili malzemeleri geri dönüşüm sisteminde alt kısımlarda bulunan yay ilavesi yapılabilen diyaliz merkezlerinde de kullanılan bu ürünlerde karantinaya alınacak olan malzemeler imha edilir. Ürünlerde CE belgesi olması Türk standart kalitesine uygun olması oldukça önemlidir. Çevresel faaliyetleri değerlendiren kurumlarda ISO kalitesinde olması ise bu ürünlerin vâkıfını oluşturmaktadır.

Tıbbi konteyner sistemlerinde Avrupa tekniklerine uygun olan yönetim kalitesini kuralları çerçevesinde bakteri içerecek olduğundan dolayı hava filtrelerine muhakkak dikkat etmek gerekir.  İlgili ürünlerde kulpların bulunması tutma kolların hâkim olması ameliyat sonrası adli tıp malzemelerinin kobay deney ürünlerin saklanmasını sağlayan lojistik birimi olmaktadır. bu malzemelerde renk solmama özelliği olan enfeksiyon atıkları biyolojik dengeyi sağlayan kumaş dengeleyen yüksek UV ışınlarına karşı dayanıklı olan Tıbbi atık konteyner tüm resmi kurum ve kuruluşlara uygun olan ayrıca temizlik şirketlerinde kullanımları %100 uyumlu olan ürünlerdir. Boşaltım yapılırken yüksek kalitede sağlam perçin malzemesinden üretilmesi iltihap galvaniz kalitesi oldukça önemli olan taşınma işlemini kolay hale sokacak şekilde üretilir.

Tıbbi atık konteyner özellikle tıbbi malzemelerin kullanıldığı alanlarda enfeksiyon giderlerini atmak için kullanılmaktadır. Tıbbi atık konteyner adından da anlaşılacağı üzere, tıbbi malzemelerin atılması amacıyla kullanılan konteynerlerdir. Bu nedenle özellikle hastane, klinik, laboratuvar ve resmi kurumlarda kullanılmaktadır. Birçok alanda yaygın olarak kullanılan bu ürün sayesinde enfeksiyon giderleri saklanmakta ve çevreye verilebilecek zararların önüne geçilmektedir. Güçlü ve kolay kullanımı amaçlanan tekerleklere sahip olan bu ürünün dış yüzeyi güneşe karşı koruyucudur. Aynı zamanda fren mekanizması da bulunmakta ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn