ANA SAYFA
.

ŞANTİYE KONTEYNER

Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner Modellerimize Bakın 

Şantiye Konteyner

Inşaat alanlarında veya dış mekanda kullanılabilecek konteyner.  Talep üzerine, soyunma odaları ve salonlar tamamen masa ve sandalyeler, kilitlenebilir dolap veya sıhhi alanlar ile donatılmıştır. ARES konteynerler sert zeminler için yalıtımlı ve her kat planı için esnek boyutlarda planlanmaktadır.Teknisyen ve kalifiye işçi için geçici konaklama  ARES Konteyner 15 ila 18 m² ile fonksiyonel Otel konteyner tasarladı. Istek üzerine yatak, dolap, masa, sandalye ve kablo TV ile döşenmiş, aynı zamanda klimalı ve entegre küçük bir mutfak ve banyo ile kullanılabilir

Şantiyelerde olması gereken konteyner sistemleri özellikleri olarak üretimi hızlı olması oldukça avantajdır. Ayrıca bu konteyner sisteminde kale kilitleme özellikleri dış monte özellikler oldukça kolay yapılmaktadır. Kaynaklı birleşme özellikleri oldukça kolay olan deprem yangın sel gibi afetler de Şantiye Konteyner dayanıklı su korumalı paslanmaz cıvata somun perçin kullanılması oldukça maliyeti artıran ayrıca renk verilmesi iç kısımlar da kaliteyi arttıran durumdur.

ŞANTİYE KONTEYNER

Düşük maliyetli olmamakla birlikte fark içeren ürünlerdir. Ayrıca zor iklim şartlarında pimanpen ek bağlantısı ve ana saç kalın bağlantıları güçlü olan diğer çeşitlere karşı mukavemeti dayanıklı olan Şantiye Konteyner kaliteli maldan üretilir fabrika tesis sınır bölgelerin de petrol üretilen sınır kısımlarda doğal yerlere montesi kolay olan ham madde kaynaklı yapım yapılan işletmelerde ideal kullanılan ürünlerdir. Levhaları oldukça yanmaz malzemede üretimi olduğundan dolayı diğerlere nazaran kolay kullanım sağlar. Sevk işlemleri iç kısımlarında yaşam alanları oluşturmak oldukça kolaydır. Çatı kaplaması izole olan revir amaçlı bile kullanılacak olan ev tip konteyner sistemi oflamaktadır. Standart veya özel boyutta üretilen kaynak ve yapı tekniklerinde somun bağlantı sorunu olmayan elektrik ve sıhhi tesisat işlemlerinde problem oluşturmayacak şekilde yapılır. İlgili ürünler her zaman coğrafi konuma toprak yapısına göre değişen sistemle yüzey kaplamalarda kaliteli galvaniz sacdan üç katlı ya da 10 kat içerikli malzemeden temin edilir. Ayrıca alüminyum kaplamaları oldukça kullanışlı olan malzeme kullanılarak üretimleri tamamlanan ürünlerdir.

Renk içeren Şantiye Konteyner dış kapılamamaları yapılması oldukça kolaydır. Oldukça dayanıklı olan eğitim sağlık, işletimlerinde kullanılan bu tip konteynerlerde su da asla etkilenmeyen güzel malzeme kullanması oldukça önemlidir. Fabrika ortamları için uygun olan kendine has yapısıyla revir tuvalet sosyal amaçlı tesislerde iş yapan yatak amaçlı kullanılacak kadar pratik olan kendinden saklama yapılan iç içe geçen imar izni olan mevsim koşullarına uygun kurulan ürünlerde farklı desenlerde yapılır ayrıca merdiven bağlantıda yapılır. Şantiye çözümlerine eş değer olarak yatak amaçlı sosyal tesis yapılması dış kısmında ağaç ahşap malzeme kullanılarak kapı girişleri yapılasım oldukça mümkün olan durumdur.            

 

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn