ANA SAYFA
.

DEMHOUSES

Demhouses Prefabrik

KONTEYNER EVLER Modellerimize Bakın 

KONTEYNER EVLER

Günümüzde birçok alanda ve sektör içerisinde konteyner yapılara fazlaca rastlıyoruz. Farklı ihtiyaçlara özel dizaynlarla sunulan modeller hem ekonomik, hem hızlı hem de oldukça güvenli kullanımlar oluşturuyor. Bunlar arasından tercih edilebilen konteyner evler genel olarak bağ evi, deniz kenarı evleri ya da bahçe evi olarak kullanılabilen modellerdir. İsteğe bağlı olarak çizimleri yapılan modeller konteyner malzemeleri kullanılarak şekillendirilmektedir. Bazı modellerde gizli çatılar kullanılabiliyorken bazılarında daha estetik ve görsel açıdan zengin olması itibari ile daha hoş tasarımlar tercih edilebiliyor. Standart olarak sunulan modellerde bulunmakta, ancak kullanım alanınıza göre renk, model seçerek hayalinizdeki evin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Betonarme yapılardan hiçbir farkı olmayan bu hafif yapılar aynı zamanda oldukça da güvenli ve emniyetli özelliklerde olmaktadır. İç kısımlarında su ve elektrik tesisatları döşenerek yaşam alanlarına dönüştürülen bu konteyner evler içerisinde ısı ve ses izolasyonu özellikleri de bulunmaktadır. Bunun yanında birinci derece depreme dayanıklı olan bu yapılar farklı koşullardaki hava şartlarına karşılıkta sağlamlık içermektedir. Genel olarak konteyner yapıların dış kısımlarında çürüme yapmayan galvaniz çelik saç bulunur. Bu metal her türlü hava şartlarına karşılık paslanma, çürümenin önüne geçerken aynı zamanda da önemli bir koruyucu olmaktadır. Zeminlerde fayans ya da laminant kullanılabiliyor, duvarlarda ise özel köpüklü malzemelerle çok önemli bir ısı izolasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca pencerelerde ısı camlar kullanılmakta ve kapı kısımlarında istediğiniz model kapı seçimleri yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

Oldukça şık tasarımlarda tercih edilebilecek olan konteyner evler içerisinde bir betonarme binada bulabileceğiniz pek çok özelliği bulabilme imkânınız olacaktır. İstediğiniz alanlarda kullanabilmek üzere tek ya da iki katlı olarak konteyner çözümler düşünebilirsiniz. Bu alanda montaj için sadece alt kısımda düz bir betopan gerekli olacaktır. Hazırlanan plan gereğince bu betopanın kalınlığı artabilir. Ev modellerinin duvar kısımlarında ses ve ısı izolasyonu sağlayabilmek açısından kaliteli malzemeler kullanılıyor. Bu tür evler içerisinde klima montajları yapılabilmektedir. Evinizden uzak bahçenizde kafa dinleyebileceğiniz bir eviniz olması için ya da daha denize yakın alanlarda kendinize özel bir mekâna sahip olabilmek için bu tür yapıları tercih edebilirsiniz.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn