ANA SAYFA
.

ÖZEL ÜRETİM KONTEYNER

Özel Üretim Konteyner

Özel Üretim Konteyner Modellerimize Bakın 

Özel Üretim Konteyner

Konteyner sektörü büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Birçok farklı çeşit ve model mevcuttur. Bu modellerden biride Özel Üretim Konteyner çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerde standart bir durum yoktur. Genellikle müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre tasarımlar yapılmaktadır. Üretici firmalar bu anlamda çok ileri bir teknolojiye sahiptirler. Her talebi rahatlıkla karşılayabilecek bir potansiyeldedirler. Bu noktada müşterinin hangi amaç için konteyner istediği dikkate alınır. Tasarım ve model olarak bir kısıtlama yada bir standart yoktur. Tamamen müşteri istek ve talepleri doğrultusunda ürün sunulur. Firmaların arge departmanları bu anlamda son derece gelişmiştir. Özel üretim konteyner modelleri genel anlamda özel isteklerdir. Ev tipi veya ofis tipi isteklerde bu ürünler daha çok ön plana çıkmaktadır. İstenilen ölçü ve modellerde ev tipi konteyner modelleri üretilmektedir.

Farklı alan ve işlevsel olarak çeşitli görevler için Özel Üretim Konteyner tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi özel bir üretimdir. Teknik anlamda farklılıklar göstermektedir. Dış görünüm açısından çok çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir. İlk olarak taşımacılık alanında kullanılır gibi bir izlenim olasada, konteynerlar günümüzde her alanda tercih edilmektedir. Bu tarz konteyner medolleri daha çok açık hava organizasyonları için tercih edilmektedir. Konserler, sunumlar, farklı organizasyonlar ve özelleiklede fuar tarzı alanlar için son derece ideal ürünlerdir. Yangına, yağmura, soğuğa, suya ve rüzgara karşı son derece dayanıklıdır. Tek katlı veya dubleks olarak üretilebilmektedir. Bu tip konteynerların üretimi tamamen düşünülen projeye ile doğru orantılıdır. Müşterinin istekleri ve firmaların profesyonel yetkilileri bu konuda ortak bir çalışma yapmaktadırlar.

Genel anlamda Özel Üretim Konteyner çeşitleri çok fazladır. Modifiye, atık, güvenlik kabinleri, mutfak tarzı konteynerlar, kazan daireleri için modeller gibi çok çeşitlidir. Bu ürünleri kullanım alanları sizlerin hayel gücüne kalmıştır. Aklınıza gelebilecek her alan için çok uygun ve maliyetsizdir. Kendinize çok özel bir ev, çalışma alanınıza özel bir ofis, fuar alanınıza çok şık bir stand yapabilirsiniz. Siz hayel edin ve gerisini üretici firmalara bırakın. Çok farklı ve güvenli konteynerlar ihtiyacınızı karşılayacaktır.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn