ANA SAYFA
.

OFİS KONTEYNER

Ofis Konteyner | İşyeri Konteyner

Ofis Konteyner Modellerimize Bakın 

Ofis Konteyner

Ares konteyner sistemi ile ofis binaları yapılmaktadır. Geçici ofis tesislerinde gerektiği gibi kısa bir sürede kurulabilir. Kendi yerinizi restore ederken veya yeni inşa edeceginiz yerin sorunsuz çalışması için uygun kalır. İstek üzerine,tamamen modern mobilya, toplantı odaları ve küçük bir mutfak ile donatılmıştır. Kurumsal ağlar - Bilgisayar, telefon ve faks için gerekli veri kabloları geliyor.

 

Pek çok inşaat sahasında görmeye alıştığımız konteyner yapılar, çok daha modern ve estetik tasarımlarla her alanda kullanılabilmektedir. Bu alanda ofis konteyner modelleri kullanımları ile de ister şehir merkezinin ortasında, ister şantiye alanında, isterseniz de kendi arsanızda oluşturulacak bu yapılarla oldukça sağlam ve ekonomik özelliklerde ofisler elde edebilirisiniz. Dış kısımlar çürüme yapmayan galvaniz çelik kullanılıyor. Bu sayede farklı iklim şartlarına uyumluluk içeren bu yapılar birinci derece deprem şartlarına karşı da dayanıklılık sağlayacaktır. Hafif özelliklerde olan bu yapılar, oldukça pratik olarak kurulmaktadır. Ekonomik özellikleri nedeni ile de tercih edilebilmektedirler. Hızlı kurulum, düşük maliyet ve betonarme binalardan elde edilen kullanım imkanlarının birebir sunulması bu ürünler çok daha cazip hale getirmektedir.


Dış duvar kısımları boyalı olmakta ve galvaniz saçlarla kaplanmaktadır. Bunun yanında ofis konteyner modellerinin iç kısımları pvc olabilmekte ve lambiri kaplanmaktadır. Çatı örüntüleri üzerinde naturel malzemeler kullanılıyor ve bu kısımlarda da galvaniz çelik malzemenin kullanıldığı görülmektedir. Pencerelerde pvc doğrama özelliklerin yanı sıra dış kapılarda izoleli saç kapı modelleri de yer almaktadır. İç kapılarda ise Amerikan kapı modelleri bulunuyor. Zemininde pvc kaplı olduğu görülürken mineflö kaplamalarda kullanılabilmektedir. Kullanılacak alana göre malzemelerden bazıları değişebiliyor. Bu tür yapıların kullanımında zeminin düz olması ve ince bir betopan kullanılması daha avantajlı yapıların oluşmasını sağlayacaktır.


Standart olarak sunulan modellerin yanı sıra ofis konteyner seçeneklerinde özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Ofis modeller birleşik konteyner çözümler içerisinde de kullanılabiliyor. Gerekli elektrik ve su tesisatlarının yanı sıra klima montajı da yapılarak ısınma ya da serinleme çözümleri sağlanabilir. İç alanda kullanım alanınız çok önemli olacaktır. Bu alanlara göre konteyner modellerinin boyutları belirlenebilir. Bu tür ofis kullanımlarını taksi duraklarında görebilmek mümkün olduğu gibi, emlakçı ofisleri olarak ta kullanabilmek mümkün olacaktır. Konteyner modeller içerisinde kullanılan eklentiler sayesinde farklı amaçlar içinde özel tasarım ürünlerin bulunması mümkündür. Ofis tasarımlarının yanında bekçi kulübesi, ev, WC, şantiye konteyner modelleri bulunmaktadır. Standart özelliklerinin yanında özel tasarım ürünler içinde kendi istek ve taleplerinizi de ortaya koymanız mümkün olacaktır.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn