ANA SAYFA
.

BÜFE KONTEYNER

Büfe Konteyner

Büfe Konteyner Modellerimize Bakın 

Büfe Konteyner

Büfeler için konteyner sistemlerinde büfe malzemelerini saklamak amacıyla mutfak şeklinde sistem bile yapılacak olan içerisine gerekirse tezgâh kurumları mümkün olan üretimler yapılmaktadır. Büfe malzemeleri olarak yeme içme adına faaliyet gösteren ayrıca iç cephede havalandırma olması oldukça kullanışlıdır. Kafe sisteminde Büfe Konteyner montesi kolay olan ayrıca kafeler içinde ideal olan taşıma özelliği olan üst kısmı çatısı olan bildiğimiz konteyner tiplerinden oldukça farklı olan ürünlerdir. Düzenek olarak yeme içme platformları olan hayatı adeta kolay hale sokan hızlı çözümlerin ana noktası haline gelen sağlıklı ve güvenilir malzemeden üretilen ürünlerdir.

Modern sistemi ifade etmek adına Büfe Konteyner beton düzenlemelerine montesi kolay yapılan uzman kişilerce üretilen farklı boyları olan menfezleri bulunan oldukça kaliteli olan ürünlerdir. İçerisinde son dönemde artan fast food tarzı yemek yeme ihtiyacına has olarak düzenekleri bulunan yemek masası şeklinde açılabilir dengeli sistemi kuran istenilen ölçülerde tasarımı yapılması kolay olan ürünlerdir.  Malzemelerde yangın önlem kalitesi yapılan içine aspiratör sisteminde hortum sağlayıcı temiz hava veren dış yüzeylerde kirlenme karşıtı malzeme kullanılarak imal edilen bu ürünler soğuk hava da kullanıcısını asla pişman etmez. Dış katmanlarda değişen katmanları olan sağlam betonarme desteği sağlayan modern tasarım örnekleri olmaktadır. Ayrıca bu konteyner tipleri uzun ömre sahip zarif tasarımları yansıtan ürünlerdir. İçerisinde raf montelenmesi olan pencere sistemi açılabilir mekanizmada çalışacak modern yapıda üretilen ürünlerdir. İnsanların yemek yemesini sağlamak maksadıyla dış kısımlara zemin hazırlanması yapılabilir.

Büfe tipi konteyner sisteminde firma bağlantısınız olarak sizler satış yapmak veya belirli alanda hizmet vermek adına logo yapıştırma mekanizmalı sağlam tutkallarla saç üzerine destekleme yapabilirsiniz. Yani tanıtım afiş gibi işlemlerde sorun olmadan işlem yapılır yüksek beton kısımlara inşa edilmesi zor olmayan ürünlerdir. Büfeler için özel tasarlanan konteyner sisteminde ek çıkıntı sorun olmaz. Çatı kaplaması veya iki katlı düzenekleri olması kullanıcıyı mutlu eden sistemidir. İçerisine kocaman mutfak bile yapabilirsiniz.  Zamanla yıpranma olmayan Büfe Konteyner yemek içme konusunda atıştırma yapmak isteyen insanlara has özel tasarımları ifade eden üründür.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn