ANA SAYFA
.

BEKÇİ KONTEYNER

Bekçi Konteyner - Güvenlik Kabini

Bekçi Konteyner - Güvenlik Kabini Modellerimize Bakın 

Bekçi Konteyner - Güvenlik Kabini

ARESKON Bekçi Konteyneri şirket tesislerinde ağ güvenliği ve güvenlik görevlilerini bir araya getirir.

Gereksinimlerine bağlı olarak,ofis mobilyaları,uyku yerleri,WC,mutfak gibi tam donanımlı bir çalışma alanı sunar. Kişiye veya şirkete özel logo veya şirket  rengi her ARESKON konteyner ile yapılabilmektedir

Her alanda farklı özelliklerde konteyner ihtiyaçları için özel tasarımlarla çözümler sunulmaktadır. Betonarme yapılardan işlev olarak hiçbir farklılığı bulunmayan bu ürünler maliyet olarak ta oldukça hesaplı olmaktadır. Bu alanda kullanılan Bekçi konteyner kulübeleri ekonomik özellikleri bulunan bir tercih olacaktır. İster kurumsal firmaların giriş kısımlarında ister otopark tarzında mekânların kontrol kısımlarında bu tür yapılar kullanılabilir. Konteyner ürünlerin en önemli özellikleri arasında kolay taşınabilen ürünler olması, hızlı kurulumları, uygun maliyetleri gibi özellikleri yer alıyor. Ayrıca dış cephelerde kullanılan galvaniz çelik saç özelliği ile paslanma yapmayan bir dış kullanım oluşturulmaktadır. Bu modeller içerisinde elektrik ve su tesisatı kullanılabiliyor. Ve bu şekilde bu alanda hizmetler sunan personelin tüm ihtiyaçlarının sağlanması söz konusu olabiliyor.

  Dış duvarlarda boyalı galvaniz saç çelik malzemesi kullanılırken iç duvarlarda PVC özelliklerinde lambiri malzemeler kullanılabiliyor. Özellikle Bekçi konteyner kulübeleri içerisinde kamera izleme alanları kurulabilir. Bunun için kurulacak sistemin elektrik bağlantıları yapılması gerekli olacaktır. Bu modellerin sunduğu en önemli avantaj ise farklı bir alanda ihtiyacınız varsa ürünün kolay bir şekilde istenilen alanlara sevk olmasıdır. Standart modeller sunulmaktadır. Bu modeller arasından kendi ihtiyacınıza ve kullanımlarınıza özel olarak ta ölçü ve tasarım alanında taleplerde bulunabilirsiniz. Ürünler birinci derece depreme dayanıklı olarak üretilmektedir. Bunun yanında farklı iklim koşullarına göre de uyumluluk sağlanmaktadır.

  Bu şekilde istenilen her alanda kullanım mümkün olmaktadır. Bu alanda Bekçi konteyner kulübeleri kurumsal olarak güvenliğin sağlanabileceği mükemmel yapılar olmaktadır. Dört mevsim sorunsuz bir şekilde kullanabilme özelliğinin yanında duvar kısımlarının iç kısmında kullanılan ses ve ısı izolasyonu malzemeleri ile de oldukça kaliteli kullanımlar oluşturulmaktadır. Betonarme bir binada olabilecek tüm detaylar konteyner modelleri içerisinde de düşünülüyor. Isı ve elektrik sistemleri kullanılarak çok daha konforlu modeller oluşturulabilir. Kapılar PVC özelliklerinde olurken camlarda kullanılan kalınlık sayesinde de sorunsuz kullanımlar elde edebilirsiniz. Firmalar giriş alanlarında güvenlik kontrol merkezi olarak bu tür yapılardan yardım alabilir ve bu alanda istihdam edilecek eleman için çalışma alanı bu şekilde çok pratik olarak elde edilebilir.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn