ANA SAYFA
.

ASKERİ KONTEYNER

Askeri Konteyner

Askeri Konteyner Modellerimize Bakın 

Askeri Konteyner

Prefabrik olarak kolay kurulumu ile hızla kurulabilir. Önceden hazırlanmış olduğu için beton zemin üzerine rahatlıkla monte edilen askeri konteyner yapı olarak da hafif olması sebebi ile depreme oldukça dayanıklıdır. Askeri konteynerler ihtiyaç olduğu sürece sökülüp takılabilir. İstek üzerine yerleri de kolaylıkla değiştirilebilir.

Askeri birlikler ihtiyaca göre kolaylıkla montajı yapılan konteynerler de bulunacakları her ortama barınmaları için kolaylıkla kurulur. Son kalite ve son teknoloji de üretimi yapılan askeri konteyner oldukça güvenli olarak üretilir. Kullanım için uygunluğuna bakılır ve uygunluğu tam olduğu takdirde seri üretime geçer ve çoğaltılır. Askeri birliklerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilen konteynerlere aynı zamanda da ihtiyaca göre elektrik ve su döşenebilecek şekilde üretilmiştir. Elektrik ve su donanımları da üretilebilen konteynerler konfor bakımından oldukça konforlu üretilmektedir. Askeri birlikler ve uluslar arası askeri tüm organizasyonları gibi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayarak güvenli ve konforlu barınma ihtiyacını karşılar. Standart ölçüler ile üretilen konteynerler aynı zamanda da ihtiyaca bağlı olarak üç katlı üretimi de sağlanabilir. Hem tek katlı hem de üç kata kadar proje doğrultusunda üretilerek montajı sağlanır. Barınma ihtiyaçlarının taşınması gerektiği durumlar için askeri araç üzerinde taşınabilecek boyut ve standartlarla üretilebildiği için bu tür konteynerler askeri araç üzerinde de taşınarak barınma ihtiyaçları gidilmesi gereken yerlere taşınarak montajı sağlanabilmektedir.

Bu tür konteynerler betonarmelere oranla daha güvenli ve daha pratik kullanılmaktadır. Askeri birlikler bu konteynerleri çok amaçlı olarak kullanabilmektedir ve yalnızca barınma ihtiyacı için değil yemekhane, depo gibi ihtiyaçları için de kullanırlar. Güven ve konfor bakımından en son sistem de üretilen askeri konteyner oldukça modern tasarlanmıştır. Olumsuz dış koşullar için dayanıklı ve uzun ömürlü konteynerler de isteğe bağlı olarak iç ve dış renkleri değişiklik gösterebilir. Fiyat bakımından oldukça uygun olan konteynerler kusursuz olarak çok kaliteli üretilmektedir ve her türlü ihtiyaca cevap verecek türdedir. Zorlu arazi şartlarına uygun olarak üretilebilir ve en büyük avantajlarından bir diğeri de kurşun geçirmez olarak üretilmektedir. Askeri birimler tarafından bu tür kurşun geçirmezliği güvenlik açısından oldukça tercih edilmektedir.

konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Filyos Mega Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
mehmet@areskon.com
Cumhuriyet Cd no : 16 Nebioğlu Çaycuma Zonguldak
ANS Dizayn